1. USDA Organik »
  2. Organik Çatlak Giderici »
  3. Shoosha Organik Gençleştirici & Toparlayıcı Çatlak Serumu
28 Ürün | 33 Kişi Online

Shoosha Organik Gençleştirici & Toparlayıcı Çatlak Serumu

Shoosha
USDA-66189
Ürün Stoğa Girince Haber Ver
Havale / EFT
140,17 TL
-%50 İndirimli
144,50 TL
Fiyatı
289,00 TL
Stokta Yok
Açıklama
Resimler
Taksit Seçenekleri

Shoosha Organik Gençleştirici & Toparlayıcı Çatlak Serumu
 
Organic Rejuvenate Stretch Mark Serum
 
Bu organik gençleştirici ve toparlayıcı serum, sadece kırışıklık ve çatlak izlerinin görünümünü önlemekle kalmaz, aynı zamanda sezeryan kaynaklı kesi izlerinin (Keloid Skar) giderilmesini de yardımcıdır. Yara izi ve cilt tonunun düzenlenmesini sağlayan organik terapötik yağlar içermektedir. Organik aktif içeriği sayesinde, cilde elastikiyet sağlar. Hamilelik, ergenlik ve kilo değişimi durumlarında oluşabilecek çatlak izlerinin engellenmesine yardımcı olur.
 
Gençleştirici etkilidir, cildi onarmak ve hücre yenilenmesini desteklemek için gerekli tüm içeriklere sahip bu organik karışım, doğum sonrası oluşmuş çatlakların görünümünü azaltmak için de kullanılır.
 
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
İçindekiler
 
Helianthus Annuus Oil (Ay Çiçeği Yağı)*, Rosa Canina Fruit Oil (Kuşburnu Yağı)*, Borago Officinalis Seed Oil (Hodan Tohum Yağı)*, Olive Fruit Oil (Olea Europaea Zeytin Meyvesi Yağı)*, Citrus Aurantium Sinensis Peel Extract (Tatlı Portakal Kabuğu Yağı)*, Neroli Flower Oil (Neroli Çiçek Yağı)*, Calophyllum Inophyllum (Tamanu Yağı)*, Citrus Nobilis Peel Oil (Mandalina Kabuğu Yağı)*, Lavandula Angustifolia Oil (Lavanta Yağı)*, Rosemary Oil (Biberiye Yağı)*, Citrus Aurantium Amara Flower Oil (Acı Portakal Yağı)*, Tocopherol (Vitamin E)
 
(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir
 
İçinde Olmayanlar
 
Toksik maddeler, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, Phthalate, Phenoxyethanol, triklosan, petrol türevi ve parfüm içermez.
 
Toksin İçermez
 
Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli
 
Hamileliğin 13. haftasından başlayarak doğumdan sonrada devam etmek suretiyle, karın, göğüsler, bel, kalça, basen ve uyluk bölgesi dahil olmak üzere günde iki kez sabah / akşam masaj yaparak kullanılması önerilir. Doğum esnasında epizotomi ve perineal yırtıklardan kaçınma amacıyla doğumdan 2-3 ay önce perineal masajda kullanmak için harikadır.
 
Diğer Kullanım Alanları
 
Yüz ve boyun bölgesinde kullanmak için mükemmeldir. Yaşlılık lekelerinin, ince çizgilerin, izlerin ve güneş hasarlarının onarımını azaltmada etkili olduğu kanıtlanmış dinamik yağlarla doludur. Günde iki kez sabah ve akşam yatmadan önce uygulayın.
 
Uyarılar

Açık yara üzerine uygulamayınız.
 
Geri Dönüşüm İpuçları
 
Boş ürün şişelerinizi, geri dönüşüm atık kutusuna atın.
 
Üretim Yeri : Kanada

bahar er
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
10/09/2019, Salı
Şu an itibariyle 2 ayımı doldurdum ve sonuç inanılmaz. çatlak izlerim P oranında azaldı. bir süre daha kullanmaya devam edeceğim.
Ceren Yılmaz****
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
03/09/2019, Salı
İçindeki yağların ne işe yaradığını araştırdım ilk önce ve işe yarayacağını düşünüyorum. İlk gece yandığını hissettim. Ama 2. Gece yanma olmadı. Yağlı bir his bırakmıyor, ayrıca nemlendirici sürmüş gibi hissediyorsunuz.
Özlem Sa*****
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
23/08/2019, Cuma
Hergün düzenli olarak kullanıyorum. Şişenin yarısı bitti ve 1 ay oldu. Çatlak izlerinde gözle görülür düzelme mevcut. 1 şişe bittiğinde tekrar yorum yapacağım. Fakat ilk etapta etkili olduğunu söyleyebilirim.
Diğer 16 Yorumuda Göster
0