1. USDA Organik »
  2. Organik Çamaşır Temizliği »
  3. Shoosha Organik Hassas Ciltler İçin Çamaşır Sabunu
28 Ürün | 51 Kişi Online

Shoosha Organik Hassas Ciltler İçin Çamaşır Sabunu

Shoosha
USDA-66191
Ürün Stoğa Girince Haber Ver
Havale / EFT
81,97 TL
-%50 İndirimli
84,50 TL
Fiyatı
169,00 TL
Stokta Yok
Açıklama
Resimler
Taksit Seçenekleri

Shoosha Organik Hassas Ciltler İçin Çamaşır Sabunu
 
Organic Sensitive Skin Laundry Soap
 
Sentetik deterjanlar icat edilmeden önce kullanılan geleneksel sabun yapım yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Shoosha organik çamaşır sabunu, suda %100 biyolojik olarak parçalanabilir ve eko sisteme hiçbir zararı yoktur. Gerçek USDA Gıda sınıfı organik sertifikalı tek temizlik markası Shoosha organik çamaşır sabunu, bebekler, hamileler, anneler ve alerjiye eğilimli cilt tipine sahip yetişkinler için doktorlar tarafından özellikle önerilmektedir.
 
Tamamen organik içeriği ile cilde temas eden kıyafet, havlu, bez, çarşaf vb. tekstil ürünlerinin kimyasallardan uzak, sağlıklı ve hijyenik kalmasını sağlar. Bebeğiniz için kullandığınız tekstil ürünlerini, bebeğiniz ağzına sokabilmekte ve deterjan içerisindeki kimyasallar vücuda girebilmektedir. Bunun yanında bebek cildi geçirgenliği, yetişkin cildinden çok daha fazla olmasından dolayı toksik maddelerin vücuda girişi daha kolay olmaktadır. Genel çamaşır deterjanları, zararlı olan kimyasallar ve parfümlerle doludur, bu sebeple içerdikleri alerjik maddeler ileri dönük olarak egzama, cilt ve solunum problemlerine yol açabilirler.
 
İçerdiği doğal etken maddeler cilt florası ile uyumlu ve hipoalerjeniktir. Ekstra yumuşaktır, Papatya ve Aynısefanın Aloe Vera ile harmanlanmasıyla elde edilmiştir. Deterjan, kimyasallar ve köpük maddesi içermez. Çikolata, hardal, ketçap, çimen gibi inatçı lekeleri çıkartmada da etkilidir.
 
Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir.
 
İçindekiler
 
Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Potassium Cocate, Sodium Carbonate (Washing Soda), Sodium Chloride (Dead Sea Salt), Vegetable Glycerin*, Calendula Officinalis Extract*, Non GMO Xanthan Gum, Arrowroot Powder*, Citric Acid
 
(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir.
 
İçinde Olmayanlar
 
Enzim, renklendirici, optik beyazlatıcı, toksik maddeler, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, triklosan, petrol türevi, dolgu maddesi, optik ağartıcı, fosfat ve parfüm içermez.
 
Toksin İçermez
 
Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli
 
Çamaşır makinesinde ve elde yıkama için uygundur. 33 yıkamaya kadar kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Kokusuzdur, alerjik ve hassas cilt tipleri için birebirdir. Her yıkamada 30 ml kullanılması önerilir.
 
Diğer Kullanım Alanları
 
Yeni doğan, bebek ve çocuk giysilerinin yanı sıra alerjik cilde sahip olan yetişkin giysilerinin yıkamasında da kullanılır.
 
İyi Bir Yıkama İçin İpuçları
 
Makinada Yıkamada : Çok kirli çamaşırlarda, Shoosha organik çamaşır sabunu’nu makineye koyup su dolumu tamamladıktan sonra makineyi 10 dakika kadar durdurarak suda bekletiniz. Daha sonrasında normal yıkama programına devam ediniz.
 
Elde Yıkamada : Çamaşırları, Shoosha organik çamaşır sabunu eklenmiş sıcak suda 10 dakika kadar bekletiniz, sonra yıkama işlemine başlayınız, daha sonra bol suyla durulayınız.
 
Geri Dönüşüm İpuçları
 
Boş ürün ambalajınızı, geri dönüşüm atık kutusuna atın.
 
Üretim Yeri : Kanada

öznur güven***
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
09/09/2019, Pazartesi
2 ay önce sipariş vermiştim bu organik çamaşır deterjanını. güvenle kullandığımızı söyleyebilirim.
BURCU ER***
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
28/08/2019, Çarşamba
Amerika'dan 1 adet getirmiştim yanımda. Sadece bebeğimin çamaşırlarını yıkamak için. Başarılı...
berna çoşk****
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
16/06/2019, Pazar
bu organik bebek çamaşır sabununu nasıl temin edebilirim?
Diğer 2 Yorumuda Göster
0