1. USDA Organik »
28 Ürün | 28 Kişi Online
Sepetim Nedir? Nasıl Kullanılır?
Sepetim sayfası satın almayı düşündüğünüz ürünlerin listesini içerir.
Bu sayfayı kullanarak;
  • Almayı düşündüğünüz ürünleri listeleyebilir,
  • Ürün adetlerinizi belirleyebilir,
  • Almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri çıkartabilirsiniz.
  • Siparişinizin toplam tutarını, farklı ödeme seçenekleri için ödeyeceğiniz miktarları bu bölümde bulacaksınız.
Sayfanın sağında yer alana sepetim linkine tıklayarak sepetinizde bulunan ürünlerin özetini görebilirsiniz.
www.usdaorganik.com'dan Kredi Kartıyla Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?
Kişisel bilgileriniz, www.usdaorganik.com tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. Kredi Kartı bilgileriniz güvenlik nedeni ile veri tabanımızda tutulmamaktadır.
Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi kartı vb.) 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenip, www.usdaorganik.com sistemleri tarafindan otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez.
Para transferi işlemleri Garanti Bankası, AkBank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır www.usdaorganik.com yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.
Kişisel Bilgilerimi Size Vermem Güvenli Mi?
www.usdaorganik.com, verdiğiniz bilgileri yalnızca, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ve size daha çok hitap edecek ürünler sunabilmek için kullanılır. www.usdaorganik.com, sizin izniniz olmadan, kişisel bilgilerinizi, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşmaz.
Üyelik formunda girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.
0