1. USDA Organik »
28 Ürün | 41 Kişi Online
Site Üzerinden Kredi Kartı ile Taksitle veya Tek Çekim Ödeme
Tüm kredi kartlarına tek çekim uygulayabilmekteyiz. Kredi kartı bilgilerinizle siparişiniz anında onaylanır ve gönderilir. Kredi kartı bilgileriniz sitemizde saklanmadığı gibi, 256 bit SSL şifreleme ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır, bu yüzden şahsi kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde taksitlendirme imkanı ortadan kalkmıştır.
Kapıda Kredi Kartı Tek Çekim İle Ödeme
Kapıda kredi kartı ödeme seçeneği Yurtiçi Kargo ile Türkiye'nin heryerine ve Motorlu Kurye İstanbul gün içi teslimatta geçerlidir. Verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Bu nedenle Teslimat ve Fatura Adresi bölümünde yer alan telefon bilgileri bölümüne bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Telefon ile ulaşılmaz ve sipariş teyidi alınamazsa siparişiniz iptal edilecektir.
Kapıda Nakit Ödeme
Kapıda nakit ödeme seçeneğinde gönderilerinizi 3 şekilde teslim alabilirsiniz. Motorlu Kurye ile İstanbul içine aynı gün teslim ve Türkiye'nin heryerine Yurtiçi Kargo ile ödemenizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo / Kurye firması tarafından teslim edilecektir.
Kapıda nakit ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Bu nedenle Teslimat ve Fatura Adresi bölümünde yer alan telefon bilgileri bölümüne bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Telefon ile ulaşılmaz ve sipariş teyidi alınamazsa siparişiniz iptal edilecektir.
Sipariş verdiği halde kargo yetkilisine ödeme yapmayı reddeden, siparişini kabul etmeyen müşterilerimizin üyelikleri kapatılacaktır.
Kapıda peşin ödeme gönderileri İstanbul içine Motorlu Kurye ile aynı gün teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile de Türkiye'nin her yerine kapıda peşin ödeme olarak gönderim yapabilmekteyiz.
Havale / EFT / Western Union ile Ödeme
Havale ile yaptığınız alışverişlerde, siparişiniz, sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andan itibaren işleme konulmaktadır. Yedi (7) iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır ve eğer 7 gün sonunda ürün fiyat değişimine uğramışsa bu fark tarafınıza yansıltılmaktadır.
Havale ile yapılan ödeme işlerinde havale açıklamasına sipariş numaranızı eklemeniz ve ödeme yaptıktan sonra bize bilgilendirme maili atmanız işlerinizin daha hızlı yapılmasına yardımcı olacaktır.
Western Union ile yapılan alışveriş sonrasında tarafınıza ödeme ile ilgili bilgileri gönderilecektir. Ödeme bilgilerine istinaden yaptığınız ödeme işlemi sonucunda tarafınıza MCT (Şifre)'yi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.
Hesap Numaralarımız
Yapı Kredi Bankası (TL Hesabı)
Alıcı İsmi : Doğukan BALCI
IBAN : TR17 0006 7010 0000 0082 4596 86
0